reifendirekt.co.ee affiliate marketing program - 2Performant
Screenshot of www.reifendirekt.co.ee

reifendirekt.co.ee affiliate program

Ranking

477th

General

20th

Category

Commission

3.0%

per sale

Cookie life

30 days

Currency

EUR

Time to payment

- days

Description

Reifendirekt Delticomi poolt Delticom, Euroopa liider interneti rehvimüügis, on asutatud Hannoveris, 1999. Praeguseks on pakutavad teenused kättesaadavad nii eraklientidele ja ettevõtetele ning ka edasimüüjatele läbi ligikaudu 180 e-poe, üle 40 riigi,. Eestis, alates 2008. aastast, saavad autoomanikud Reifendirekti kaudu soetada uus kvaliteetseid rehve kõige soodsamate hindadega. Meie e-pood pakub võimaluse valida üle 150 rehvimargi ja

Read More

Reifendirekt Delticomi poolt

Delticom, Euroopa liider interneti rehvimüügis, on asutatud Hannoveris, 1999. Praeguseks on pakutavad teenused kättesaadavad nii eraklientidele ja ettevõtetele ning ka edasimüüjatele läbi ligikaudu 180 e-poe, üle 40 riigi,.

Eestis, alates 2008. aastast, saavad autoomanikud Reifendirekti kaudu soetada uus kvaliteetseid rehve kõige soodsamate hindadega. Meie e-pood pakub võimaluse valida üle 150 rehvimargi ja 35.000 eri rehvimudelite vahel.

Reifendirekt vastab klientide spetsiifilistele vajadustele, pakkudes mitmeid võimalusi leidmaks soovitud tooteid, sealhulgas ka täiendavaid teenuseid, nagu võimalus tellitud rehvid toimetada otse partner paigaldustöökodadesse.

Miks kliendid valivad Reifendirekti?
– Toodete ostmine e-poes on lihtne ja mugav;
– lai tootevalik mis tahes hooajal: autorehvid, mootorratta rehvid, maastur/4×4, veoautode rehvid, haagise rehvid;
– täielik läbipaistvus tellimuse teostamisel;
– soodsad hinnad, sh käibemaks ja saatmiskulud;
– eri maksevõimalused;
– mitut kohaletoimetamise võimalust, mis tähendab kättetoimetamist muule aadressile, kui makseaadress, või partner paigaldustöökotta, kus klient saab lasta rehvid oma sõidukile paigaldada;
– rohkem kui 130 partner paigaldustöökoda;
– laiendatud toodete tagastusperiood, 30 päeva;
– 2-aastane toote garantiiaeg.

Miks valida Reifendirekt kampaania?:

3% komisjonitasu iga tellimuse eest.
Kõrgem tootlus.
Atraktiivsed edendamise vahendid:
– Plakatid, bännerid;
– tootevoog;

Omistamise tasud leiavad aset pärast 30päevast tagastusjavahemiku lõppemist, alates hetkest, kui tooted on kliendi poolt kätte saadud, makstud ja tellimused aktiivsed.

Konkurentsivõimeliste hindadega, laia valikuga ja tippkvaliteedsete toodetega on paljud külastajad saanud meie klientideks. Saa filiaalpartneriks ja triumfeeri koos meiega!

Read Less
APPLY TO PROGRAM GET LISTED HERE

Tools available

Banners

Product feeds


Same category programs.