pneushop.cz affiliate marketing program - 2Performant
Screenshot of www.pneushop.cz

pneushop.cz affiliate program

Ranking

464th

General

14th

Category

Commission

3.0%

per sale

Cookie life

30 days

Currency

CZK

Time to payment

31 days

Description

Pneushop.cz by Delticom Delticom, evropský lídr v on-line prodeji pneumatik, byl založen v Hannoveru, v roce 1999. V současné době, jejích služby jsou k dispozici pro soukromé zákazníky, firmy a pro prodejce z více než 40 zemích, prostřednictvím 180 on-line obchodů. V České republice, Pneushop.cz existuje od roku 2004 a je místem, kde si majitelé

Read More

Pneushop.cz by Delticom

Delticom, evropský lídr v on-line prodeji pneumatik, byl založen v Hannoveru, v roce 1999. V současné době, jejích služby jsou k dispozici pro soukromé zákazníky, firmy a pro prodejce z více než 40 zemích, prostřednictvím 180 on-line obchodů.

V České republice, Pneushop.cz existuje od roku 2004 a je místem, kde si majitelé vozidel můžou pořídit nové a kvalitní pneumatiky za nejlepší ceny. Náš internetový obchod, nabízí možnost vybrat si z více než 150 značek pneumatik a 35.000 různých modelů pneumatik.

Pneushop.cz splňuje specifické potřeby zákazníků, nabízí mnoho možností, jak najít požadovaný produkt, ale i doplňkové služby, jako je například možnost, zaslání pneumatik na adresu jednoho z našich montážních partnerů.

Proč si zákazníci vybírají právě Pneushop.cz?

– Velice jednoduchý a pohodlný způsob nákupu;
– široký sortiment výrobků pro každé roční období: pneumatik, motocyklových pneumatik, SUV / 4×4, nákladních pneumatik, pneumatik na přívěs;
– transparentnost během procesu objednávky;
– ziskové ceny, včetně DPH a nákladů na doručení;
– více možností platby;
– více možností doručení, dodání na jinou adresu, než je fakturační nebo do servisní stanici, kde si zákazník přeje pneumatiky namontovat;
– více než 200 montážních partnerů;
– prodloužená, 30 denní lhůta na vrácení zboží.
– 2 roky záruky

Proč vybrat Pneushop.cz kampaň? :

provize 3% za každou objednávku.
Vyšší míra konverze.
Atraktivní propagační nástroje:
– bannery;
– produkt feed;

Přiřazení poplatků se koná po uplynutí 30 denní lhůty na vrácení zboží od okamžiku, kdy tyto produkty byly přijaty zákazníkem, pro placené a aktivní objednávky.

Konkurenční ceny, široký sortiment a nejvyšší kvalita výrobků proměnily mnoho návštěvníků v zákazníky. Staňte se affiliate partnerem a vyhrajte s námi!

Read Less
APPLY TO PROGRAM GET LISTED HERE

Tools available

Banners

Product feeds


Same category programs.