pneumatikypriamo.com affiliate marketing program - 2Performant
Screenshot of www.pneumatikypriamo.com

pneumatikypriamo.com affiliate program

Ranking

466th

General

16th

Category

Commission

3.0%

per sale

Cookie life

30 days

Currency

EUR

Time to payment

31 days

Description

Pneumatikypriamo.com od Delticom Delticom, európsky líder v on-line predaji pneumatík bol založení v Hannoveri, v roku 1999. V súčasnej dobe, sú k dispozícii služby pre súkromných zákazníkov a firmy a rovnako pre veľkoobchodníkov z viac ako 40 krajín, a to prostredníctvom asi 180 online obchodov. V Slovenskej republike od roku 2005. online obchod pneumatikypriamo.com je

Read More

Pneumatikypriamo.com od Delticom

Delticom, európsky líder v on-line predaji pneumatík bol založení v Hannoveri, v roku 1999. V súčasnej dobe, sú k dispozícii služby pre súkromných zákazníkov a firmy a rovnako pre veľkoobchodníkov z viac ako 40 krajín, a to prostredníctvom asi 180 online obchodov.
V Slovenskej republike od roku 2005. online obchod pneumatikypriamo.com je miestom, kde si majitelia vozidiel môžu nakupovať nové kvalitné pneumatiky po prijateľných cenách. Náš internetový obchod, ponúka možnosť vybrať si z viac ako 150 značiek pneumatík a 35.000 rôznych modelov pneumatík.

Online obchod pneumatikypriamo.com spĺňa špecifické potreby zákazníkov, ponúka veľa možností, ako čo sú nájsť požadovaný produkt, ale aj doplnkové služby, ako je napríklad možnosť, aby boli objednané pneumatiky dodané priamo do servisnej stanice – pneuservisu.

Prečo si zákazníci môžu vybrať pneumatikypriamo.com?

– nákup tovaru z internetového obchodu je jednoduchý a pohodlný;
– široký sortiment výrobkov v každom ročnom období: pneumatiky pre osobné vozidlá, pneumatiky pre motocykle, SUV/4×4, pneumatiky pre nákladné vozidlá, pneumatiky pre príves;
– úplná transparentnosť počas procesu objednávky;
– ziskové ceny vrátane DPH a nákladov na doručenie;
– viac možností platby;
– možnosti doručenia – dodanie na inú adresu ako je fakturačná adresa alebo do servisnej stanici, kde sa pre zákazníka môžu namontovať pneumatiky;
– viac než 120 servisných staníc pre montáž pneumatík;
– predĺžená doba návratnosti produktov, do30 dní.
– záručná doba 2 roky pre pneumatiky.

Prečo vybrať kampaň pneumatikypriamo.com?:

3% provízie pre každú objednávku.
Vyššia miera konverzie.
Atraktívne propagačné nástroje:
– bannery;
– data feed produkov;

Priradenie poplatkov sa koná po 30 dní od okamihu keď vyprší period pre vrátenie od momentu keď sú tieto produkty prijaté klientom pre uhradené a aktívne objednávky.

Konkurenčné ceny, široký sortiment a najvyššia kvalita výrobkov premenili veľa návštevníkov na zákazníkov. Staňte sa affiliate partnerom a vyhrajte s nami!

Read Less
APPLY TO PROGRAM GET LISTED HERE

Tools available

Banners

Product feeds


Same category programs.